Binnen Zelfregie- en herstelcentrum Raalte wordt er aan iedereen gevraagd om, naar vermogen, een bijdrage te leveren aan het draaiende houden van het centrum.
Wij hebben altijd plek voor mensen die het fijn vinden om samen met ons en anderen aan dit centrum verder te bouwen. Je kunt samen met een coordinator bespreken wat je wilt, wat je leuk vindt en wat voor passende werkzaamheden en mogelijkheden er zijn.
Op dit moment hebben wij o.a. specifiek plek voor:
- gastvrouw/gastheer voor 1 of 2 dagdelen per week, in de ochtend of in de middag;
- mensen die het leuk vinden om regelmatig (1 keer per week, 1 keer in de 14 dagen of 1 keer per maand) een (creatieve) activiteit te initieren en organiseren;
- mensen die het leuk vinden om wekelijks, op maandag of woensdag, in de ochtend of in de middag, spelletjes met anderen te komen spelen;
- mensen die het leuk vinden om op woensdag, 1 keer per week of 1 keer in de 14 dagen, een lunch te bereiden voor ongeveer 15 mensen; deze lunch kan bijvoorbeeld bestaat uit soep met broodjes of een eenvoudige warme maaltijd.
Wil je een eenmalige workshop geven of een eenmalige activiteit organiseren? Ook dit kan!
Belangstelling? Ideeen? Neem contact met ons op: 06-44397861 of info@vriendendienstendeventer.nl